LIGHTING / Floor lamps / Floor lamp 14077436
nr 1407 7436
FLOOR LAMP
wood, 1920s. Height: 167cm, wear.
Trä, 1920-tal. Höjd: 167cm
Condition: slitage
SEK 200
Monday July 5 2021
at 18:47:14
150 kr
150 kr
150 kr (Robot)